PKK'lı hainler oğlunu kurtarmak isteyen babayı vurdu!

Son Güncelleme: 10 Eylül 2017 Pazar 09:32

Siirt ilinin merkeze bağlı Kemerli Köyü’nü basan PKK’lı teröristler, kaçırmak istedikleri Ahmet Aslan’ı kurtarmak isteyen babası 65 yaşındaki Mehmet Salih Aslan’ı silah ile vurup öldürdüler.

PKK mensubu teröristler, dün saat 21.30 sularında merkeze bağlı Kemerli Köyü’ne giderek, Mehmet Salih Aslan’ın evini bastı. Birlikte oturdukları oğlu Ahmet Aslan’ı silah zoru ile yanlarına alan teröristler, evden ayrıldı. Baba Mehmet Salih Aslan da teröristlerin peşine düştü. Fakat köy çıkışında teröristler, kendilerine engel olmak isteyen Mehmet Salih Aslan’ı ensesinden tek kurşunla vurdu.

Olayı haber alan köylüler de toplanarak silah sesinin geldiği bölgeye gidince, teröristler paniğe kapılıp Ahmet Aslan’ı da bırakıp kaçtılar. Haber edilmesi ile bölgeye sağlık ekipleriyle güvenlik güçleri sevk edildi. Ambulansla Siirt Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Mehmet Salih Aslan, doktorların tüm gayretlerine rağmen kurtarılamadı.

Dağlık alana kaçan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla, bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım