Osman Pamukoğlu, Meral Akşener'in partisine katılıyor

  • 4572
  • -1
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Ağustos 2017 Salı 17:48

Hak ve Eşitlik Partisi’nin (HEPAR) kurucusu Osman Pamukoğlu’nun da Meral Akşener önderliğinde kurulan yeni partiye katılacağı öğrenildi.

Efsane Paşa Osman Pamukoğlu Meral Akşener liderliğinde kurulan yeni partiye katılıyor. İdealhaber.com'un edindiği bilgiye göre en kısa sürede Osman Pamukoğlu kararını kamuoyu ile paylaşacak. 1993-1995 yılları arasında Hakkari'de sorumlu olarak PKK'ya karşı yönettiği operasyonlar örgüte bağlı dağdaki militan sayısını 12.000'den 5.500-6.000 aralığına düşüren Osman Pamukoğlu 30'a yakın kere yapılan sınır dışı askeri harekatların neredeyse tümünü yönetmiştir.  Dönemin Genelkurmay Başkanı Doğan Güreş; Üç tane Pamukoğlu Paşa olsa terörü bitiririz, demiştir. Askerlik vazivesindeki üstün başarılardan dolayı "Efsane Paşa" olarak bilinen Osman Pamukoğlu yeni kurulacak siyasi partide görev alacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım