MHP'de bir kayıp daha! O ilçe başkanı istifa etti

Son Güncelleme: 03 Ekim 2017 Salı 03:16

Çanakkale ilinin Gökçeada Belediye Başkanı MHP'li Ünal Çetin, partiden istifa ettiğini duyurdu. Çetin'in, belediye başkanlığı görevine bağımsız olarak devam edeceği ifade edildi.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, dün yaptığı yazılı açıklama ile MHP’den istifa ettiğini duyurdu. Mart 2014 yerel seçimlerinde MHP’den Gökçeada Belediye Başkanı seçilen Çetin, parti içinde farklı fikirlere sahip olanların disipline sevk edildiğini vurguladığı açıklamasında,

“Hayatım boyunca içinde bulunmaktan onur duyduğum ve görev aldığım her kademesinde mücadelesini verdiğim partimin, ülkemin geleceği ile ilgili verilen kritik kararlar noktasında takındığı tutum; şahsımı ve benim gibi düşünen birçok ülke sevdalısını endişeye düşürmüş ve ülkemizin geleceğine yönelik hayal kırıklığına uğratmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğinden istifa etmiş olduğumu tüm kamuoyuna saygıyla beyan ederim” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım