Mesut Özarslan İYİ Parti Ankara İl Başkanı oldu

  • 2259
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 01 Kasım 2017 Çarşamba 12:43

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın bugün bir basın toplantısı yaparak İYİ Parti'nin şu anda belirlenmiş olan il başkanlarını açıkladı.

İYİ Parti için en önemli ilk başkanlığı olan Başkent Ankara'ya, İl Başkanı olarak Sivaslı genç işadamı Mesut Özarslan'ı görevlendirdi. Mesut Özarslan İYİ Parti'nin 200 kişiler kurucular kurulunda olan ve dikkat çeken isimlerdendi. 

 

Mesut Özarslan Kimdir?

Sivas doğumlu  Özarslan Lise bitene kadar Sivas ilinde eğitim gördü. Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanıp eğitimini burada sürdürmeye başlayan Özarslan 1999 yılında mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede Akademik kadroda görev almaya başladı.

Buradaki görevini kendi isteği ile bırakan Özarslan, Eylül 2002 tarihinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve (TOKİ) Altyapı ve Zemin Etüd Şube Müdürülüğü görevine başladı. Ardından Başbakanlık Pakistan Deprem Bölgesi Koordinatörü olarak görev yaptıktan sonra kendi kurmuş olduğu GEOLİMİT MÜHENDİSLİK A.Ş.'de yönetim kurulu başkanı olarak iş hayatında başarılı bir yer edindi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım