Meral Akşener'in yeni partisinin sloganı bellli oldu

  • 2056
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 05 Ağustos 2017 Cumartesi 11:23

Meral Akşener'in kasım ayında kuruluşunu tamamlayacaklarını açıkladığı yeni partinin sloganı belli oldu. Slogan sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşılıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi muhalif kanadının sembol ismi haline gelen Meral Akşener son yaşanan olayların ardından MHP ile ilişkisini kestiğini ve yeni parti kurma çalışmalarına başladığını açıklamıştı. Yeni partinin vitrininde ise Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu gibi isimler yer alıyor.

Meral Akşener'in yeni partisinin sloganı ise belli oldu. "Merkezde birlik, ülkede dirlik" 
Akşener'i destekleyen sosyal medya kullanıcıları merkezde birlik, ülkede dirlik sloganını binlerce kez paylaştı. Daha önce Ümit Özdağ MHP'nin alternatifi bir parti kurmuyoruz diyerek Türkiye'de yaşayan tüm kesimler ile birlikte hareket edeceklerini açıklamıştı. Sloganda ona göre belirlendi sağcı solcu vb ayırımlar yapılmadan herkes kucaklanacak ve kimse ötekeleştirilmeyecek.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım