Meral Akşener’den yeni parti için en net tarih

  • 1078
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Ağustos 2017 Pazartesi 09:44

MHP´den ihraç edilmesinden ardından yoğun bir programla yeni parti kurma çalışmaları yapan Meral Akşener, MHP Eski Şile İlçe Başkanı Hüseyin Özgür´ün oğlunun Satmazlı Mahallesi'nde düzenlenen Sünnet düğününde yeni kurulacakları parti için tarih verdi.

Parti kurma çalışmaları ile alakalı soruya yanıt veren Meral Akşener, ‘Ekim ayı ortasına kadar yetiştirmeye çalışacağız’ şeklinde konuştu.

Mehter marşları ile karşılanan Meral Akşener sünnet olan Cevathan Özgürü tebrik etti ve kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen davetlileri de kırmadı.  Akşener, yeni parti kurma çalışmaları soruları üzerine, “Ekim ayı ortasına kadar yetiştirmeye çalışacağız” cevabını verdi.

Genel Merkez Binasının Yeri Belli Olmuştu

Meral Akşener’in kuracağı partinin genel merkez binasının yeri de geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Yeni parti için Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi’nde boş bir bina kiralandı. Mahalle seçimi ile seçmene mesaj verildiği tahmin ediliyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım