Meral Akşener yeni partiyi açıklayacağı tarihi verdi

Son Güncelleme: 19 Eylül 2017 Salı 09:11

Meral Akşener yeni partinin ilanın Ekim ayının 15'inde yapılacağını ifade etti. Geçen sene hakkında başlatılan çirkin kampanyaya da değinen Akşener "Artık bunun ucunda ölüm olsa hazırım" şeklinde konuştu.

Yeni parti çalışmalarını devam ettiren Meral Akşener, Fox Tv’de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programının konuğuydu. Akşener kurma hazırlığı süren partisi ve gündem ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Akşener yeni partinin ilanı ile alakal

"Yetiştiremeyebiliriz ancak Ekim ayının 15’inde çalışmaları tamamlamayı planlıyoruz” diye konuştu.

Genel merkez binası bulmakta zorlandıklarını ifade eden Akşener

“Kraldan çok kralcı insanlar türemiş” diyerek genel merkezi kiraya vermek için temasa geçtikleri kişilerin “Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan çekindiklerini” iddia etti.


Geçtiğimiz yıl hakkında başlatılan çirkin kampanyaya da değinen Akşener “Kadınlar beni anlayacaktır. Çok ağırdı. Artık korku duvarını aştım. Artık bunun ucunda ölüm olsa hazırım” dedi.

Logo ne olacak?

Referandum sürecinde kendisi ile özdeşleşen “kınalı ele” de değinen Akşener,

“Bu benim işaretim oldu. Ancak partinin logosu değil” diye konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım