Meral Akşener önderliğinde kurulan yeni parti nerede açıklanacak?

Son Güncelleme: 16 Ekim 2017 Pazartesi 10:27

Yeni parti kurma çalışmalarında sona gelen Meral Akşener, yeni partisinin kuruluşu ile alakalı açıklamayı 25 Ekim Çarşamba günü, Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde yapacak.

Ankara ilinin Yenimahalle İlçesi'nde yapılacak program için daha evvel bir otelle anlaşan daha sonra anlaşmanın iptal edildiğini duyuran Akşener'in, yeni partisinin kuruluş açıklamasını yapacağı yer belli oldu.

Akşener ve ekibi, yeni partileri ile alakalı bilgi verecekleri açıklamayı Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde yapacak. Meral Akşener'in, 25 Ekim günü önce partinin Kurucular Kurulu ile toplanacağı ardından kurulacak yeni parti için Yargıtay'a başvuruda bulunacağı öğrenildi. Akşener'in daha sonra toplantının yapılacağı salona geçerek, yeni partisinin adını ve yol haritasını açıklayacağı belirtildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım