Melih Gökçek'in yerine kim gelecek? Anketler ne diyor?

Son Güncelleme: 01 Kasım 2017 Çarşamba 13:57

Başkent Ankara'da Melih Gökçek'in istifasından sonra yerine geçecek isim için anket yaptıran AK Parti'de Mustafa Tuna öne çıkan isim oldu.

Melih Gökçek'in istifasından sonra gözler AK Parti'de yeni belediye başkanını kim olacağına çevrildi. AK Parti de bu soruyu iki anket ile masaya yatırdı. AK Parti Yerel Yönetimler ve AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından ayrı ayrı anketler yapıldı. Her iki ankette de hem hizmet hem de memnuniyet açısından öne çıkan isim Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna oldu.

İl başkanlığınca yapılan ankette partililer tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görülmek istenen isimler arasında Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ile Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin de yer aldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım