Melih Gökçek 'veda bülteni' ile Ankara'yı anlattı

  • 4801
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 24 Ekim 2017 Salı 11:52

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek’in istifa tarihi belli olmadan evvel belediyenin haftalık bültenini farklı bir biçimde hazırladı. Fotoğraflar ile 23 senelik çalışmaları özetleyen bülten Başkentte 'veda bülteni' olarak yorumlandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetleri ile ilçe belediyelerinden haberlerin yer aldığı bültenin 17 - 24 Ekim tarihleri arasında yayınlanan 654. sayısında, geniş fotoğraflar ve kısa yazılarla Büyükşehir’in 23 sene özetlendi. Kapakta “Nereden nereye... Ankara köy görüntüsünden marka kente dönüştü” başlığıyla Gökçek’in baretli fotoğrafı yer aldı.

İç sayfalarda da Ankara’daki bazı alanların eski ve yeni fotoğrafları karşılaştırmalı bir şekilde kullanıldı.

VEDA TOPLANTISI İLE İSTİFA EDECEK

Melih Gökçek’in istifasını vereceği, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin olağanüstü toplantısı 28 Ekim Cumartesi Günü saat 14.00’da Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda yapılacak.

Gökçek, dün gece twitter'dan paylaştığı mesajda

“Dört gün boyunca Ankara bürokrasisine ve bazı sivil toplum örgütlerine veda ziyaretleri yapacağım” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım