Melih Gökçek konuştu: Fitne çabaları...

Son Güncelleme: 04 Ekim 2017 Çarşamba 06:23

Dünün en çok konuşulan ismi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, istifasının istendiği ile iddialara cevap verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Şu an böyle bir şey yok ama olmayacağı anlamına gelmez” demişti. Gökçek iddiaları ilk defa Milat Gazetesi’nde yanıtladı.

Melih Gökçek gazeteye konu ile alakalı yaptığı açıklamada,

“Şer odaklarının fitne çabalarına asla pirim vermeyeceğiz. Öyle bir hava meydana getiriyorlar ki her söylediğinizi bir yerlere çekerek algı operasyonu yapıyorlar. Şunu söylemek isterim ki Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak ümmetin her ferdinin görevidir. Çünkü Sayın Erdoğan sadece Türkiye’nin değil ümmetin lideridir. Fitne peşinde olanlar boşa uğraşırlar” dedi.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?


Dün AK Parti grup toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gökçek'in istifasının istendiği yönündeki iddialar ile alakalı olarak,

"Herhangi bir birim; partimizin belediye başkanları olur, il başkanları olur vesaire... Bu süreç içerisinde bu tür gelişmeler olur. Ama şu anda böyle bir şey önümüzde yok. Ama bundan sonra da olmayacağı anlamına kesinlikle gelmez. Çünkü bir değişimi dönüşümü biz seçime kadar yaşıyoruz, yaşayacağız ve o metal yorgunluğu dediğim konu, tüm bunları kapsayan bir konuydu” demişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım