Melih Gökçek görevimin başındayım mesajı mı verdi?

Son Güncelleme: 05 Ekim 2017 Perşembe 17:31

Görevden alınacağı öne sürülen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabı Twitter'dan Ankara ilinde yapılan bir proje ile alakalı mesaj paylaştı.

İran'daki temaslarından sonra gazetecilerin sorularına cevap veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir süredir tartışmaya açtığı 'partide metal yorgunluğu' söylemi ile alakalı,

“Belediyelerde iyi niyet içerisinde mesele çözülür. Davaya inananlar gerekirse istifa ederler. Bir makama getirilirken iyi de makamı boşaltmasının istenmesi niye yadırganıyor” demişti.

Erdoğan'ın bu sözleri Gökçek'e yönelik olarak söylendiği kulislerde konuşulmuş ve Melik Gökçek'in hamlesi bekleniyordu. Gökçek, bu konuşmadan sonra Twitter'da Bilkent'te yapılan çevre yolları ile alakalı bir animasyon paylaştı. Bu mesaj kulislerler "yıkılmadım, ayaktayım ve buradayım" mesajı olarak yorumlandı.

İşte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek!in o paylaşımı:

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım