Kral Selman'ı Hariri de karşıladı

Son Güncelleme: 12 Kasım 2017 Pazar 07:00

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, Medine'deki temaslarını tamamlayıp başkent Riyad'a dönüş yaptı. Kral Selman, Lübnan eski Başbakanı Hariri ve diğer Suudi Arabistanlı yetkililerce karşılandı.

Suudi Arabistan resmi haber ajansı SPA'dan alınan bilgilere göre, Kral Selman, Medine şehrinde katıldığı bir dizi açılış ve programdan sonra Riyad'a döndü.

Selman'ı, Riyad'daki Kral Selman Hava Üssü'nde kardeşi ve eski Savunma Bakanı Emir Mukrin bin Abdulaziz, Veliaht Prens ve Savunma Bakanı Muhammed bin Selman, İçişleri Bakanı Prens Abdulaziz bin Suud bin Nayif ve diğer yetkililer karşıladı.

Üsteki karşılama salonunda ise birçok Suudi Arabistanlı yetkilinin yanı sıra evvelki hafta Riyad'da istifa eden Lübnan Başbakanı Saad Hariri de bulunuyor olması dikkat çekti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım