Koray Aydın'dan parti içi çekişme iddialarına sert cevap!

  • 1152
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 01 Kasım 2017 Çarşamba 17:00

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, 'parti içinde çekişmeler yaşandığı' iddialarını sert bir şekilde yalanladı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda kendisi ile alakalı çıkan iddialara çok sert tepki gösterdi.

Aydın, İYİ Parti'nin kurucu üyelerinden Ümit Dikbayır'la aralarında çekişme olduğuna yönelik iddiaları da ser bir şekilde yalanladı.

"Partimizin teşkilatlanma sürecinde izlediğimiz demokratik yöntem Türk siyasetine de örnek olacaktır" şeklinde konuşan Aydın, şunları söyledi:

"Sakarya’da yerel bir gazete şahsım ile partimizin kurucularından Ümit Dikbayır arasında bir çekişmenin olduğunu iddia etmiştir.

Söz konusu haberin içeriği gerçeklikten yoksundur.

Ne Ümit Dikbayır ne de başka bir kurucu üyemizle aramızda çekişme olmayacağını herkes bilmelidir.

Hem Sakarya’da hem de teşkilatlanma çalışmalarımızı yürüttüğümüz tüm il ve ilçelerde istişareye dayalı bir yöntem izliyoruz.

Partimizin teşkilatlanma sürecinde izlediğimiz demokratik yöntem Türk siyasetine de örnek olacaktır.

Çünkü biz yola çıkarken bir söz verdik: Ayrıştırmaya, kutuplaştırmaya, ötekileştirmeye değil birleştirmeye geliyoruz…

Herkes müsterih olsun; Türkiye İYİ olacak…"

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım