Kılıçdaroğlu'nun görevindeki ömrü çok uzun değil

Son Güncelleme: 14 Şubat 2018 Çarşamba 08:25

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun görevindeki ömrünün çok uzun olmadığını öne sürerek, "Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum" şeklinde konuştu.

Son dönemdeki gündeme getirdiği iddialarla konuşulan AK Partili Külünk, evvelki gün CNN Türk’te Şirin Payzın'ın programının konuğudu. 

Külünk'ün yeni iddiası ise Kılıçdaroğlu ile alakalı oldu. "Muharrem İnce seçilseydi, Cumhuriyet Halk Partisi başka bir çizgide durucaktı" diyen Külünk şu ifadeleri kullandı:

"CHP’nin tabanını tepe yönetiminde ayırıyorum. CHP’nin tabanı vatancıdır, devletçidir. Devletin bekası sözkonusu olduğu zaman tereddütsüz farklılıkları bırakarak ‘Ben de onunla bir arada olabilirim’ der ama tepe yönetimi bir proje yönetimidir. CHP’nin başındaki şahsın da genel başkanlık ömrü çok uzun değildir. Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum. İstanbul il Kongresi de Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sonrasına hazırlıktır."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım