İzmir'deki cinayette düğümü çözen bilgi

Son Güncelleme: 23 Ağustos 2017 Çarşamba 08:49

İzmir İlinin Kemalpaşa ilçesindeki yasak aşk cinayetinden sonra sır perdesi aralandı. Olaydan bir süre evvel karısı Sunay Duman’dan şüphelenen katil zanlısı kocanın 1 yaşındaki çocukları için DNA testi istediği, daha sonra karısının yasak aşkı ile beraber kaçtığı meydana çıktı

İzmir Kemalpaşa'ya bağlı Dereköy'deki yasak aşk cinayetinde katil zanlısı koca Sıracettin Duman'ın yakalanması için jandarma özel birim kurarken, olay ile alakalı detaylar da açığa çıktı. 1 yaşındaki çocukları M.D. ile beraber kaçan katil zanlısı koca Sıracettin Duman'ın, eşi Sunay Duman'dan şüphelendiği ve bu yüzden DNA testi istediği, bu istekten sonra da eşinin sevgilisi ile birlikte kaçtığı öğrenildi. Ayrıca cinayet sonrası gözaltına alınan 4 kişi işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Korkunç cinayet, geçen pazar öğlen saatlerinde Kemalpaşa Dereköy girişinde gerçekleşti. Ormanlık alanda yerde yatan bir erkek ve bir kadın gören vatandaşlar durumu hemen 156 jandarmaya bildirdi. Kısa zamanda olay yerine gelen jandarma birimleri, yaşadığını fark ettikleri yaralı kadını hemen 112 ambulans ile hastaneye kaldırdı.

Orhan Pala adındaki adamın ise hayatını kaybettiği tespit edildi. Kemalpaşa Jandarma birimleri soruşturmada, bıçakla delik deşik edilerek öldürülen Orhan Pala ile ağır yaralanan Sunay Duman'ın yasak aşk yaşadıklarını ve cinayetin bu yüzden işlendiğini ortaya çıkardı. Jandarma ekipleri katil zanlısı kocayı ararken, akrabaları olan C.T, M.D, Y.D, ve H.D. isimli 4 şüpheliyi gözaltına aldı. İfadesi tamamlanan 4 kişi kasten adam öldürmek suçundan adliyeye sevk edildiler.

Jandarma, katil zanlısı Duman'ın olaydan birkaç gün evvel eşinden şüphelendiği için DNA testi yapılmasını istediği ve ardından eşinin bebekleri M.D. ile birlikte aşığı Orhan Pala ile kaçtığı, Sıracettin Duman'ın ise karısını günlerce akrabalarıyla aradığı ve izini bulduktan sonra her ikisine de saldırıda bulunduğu öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım