İstifa ettirilen başkanlar ifadeye çağrılacak iddiası!

  • 3095
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 04 Kasım 2017 Cumartesi 13:22

CHP Milletvekili Yarkadaş, istifa ettirilen Ak Partili belediye başkanları için, "Bu belediye başkanlarının ifadeye çağrılmamaları mümkün değil" şeklinde konuştu.

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın prpgram konuğu olan CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, istifa ettirilen Ak Partili belediye başkanları ile alakalı FETÖ bağlantıları sebebiyle MİT ve Masak raporları olduğunu, haklarında soruşturma açılacağını ifade etti. 

Yarkadaş,

"Bu belediye başkanlarının ifadeye çağrılmamaları mümkün değil, haklarında bir soruşturma açılmaması mümkün değil. AKP şuanda bir süre için daha fazla hasar görmemek için belki bu süreci geciktirmeye çalışacak. Ama FETÖ terör örgütü soruşturmalarının siyasi, mali ve tüm ayakları ister istemez yargı makamlarına taşınacak" dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım