İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çıldırtan video

  • 1798
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 29 Mart 2018 Perşembe 09:47

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, daha evvel baş danışmanlarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sakladığını öne sürdüğü videoyu paylaştı. Tayyar, bahsi geçen video için 'Cumhurbaşkanımız izleyince çıldırdı' ifadesinde bulunmuştu.

Şamil Tayyar, katılmış olduğu bir televizyon programında, Cumhurbaşkanına çok özel bir kayıt götürdüğünü, cumhurbaşkanının ise izlediğinde çıldırdığını ve böyle bir şey nasıl olur dediğini ifade etti.

Kendisinin o kaydı bir sene içinde göndermediği danışman olmadığını söyleyen Tayyar, danışmanların cumhurbaşkanına izletmediğini iddia etti. Bir yerde problemin olduğunu belirten Tayyar, "Sıkıntı büyük" şeklinde konuştu.

Başdanışmaların cephesinden bu iddiaya yönelik herhangi bir cevap gelmezken Tayyar bahsi geçen videoyu sosyal medya hesabından da paylaştı.

 

 

 

 

 

 

Bu videoyu daha evvel Televizyonda ve Twitter’da yayınladığını ama bazı kişilerin bunu cumhurbaşkanından gizlediğini ifade eden Tayyar,  Erdoğan'ın videoyu izlediğinde bu edepsizliğe kızdığını dile getirdi.

CHP istismara kalkınca videoyu yeniden hatırlattım, diyen Tayyar, CHP samimi ise önce FETÖ yüzüğünü atsın, işe FETÖ borsasından rahatsız olan Gaziantep İl Başkanından başlasın." şeklinde konuştu. 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım