İsmail Koncuk İYİ Parti ile devam edecek

Son Güncelleme: 01 Nisan 2018 Pazar 10:10

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2011 yılından beri sürdürdüğü Başkanlık görevinden istifa ederek İYİ Parti’ye üye oldu.

Eğitim ile alakalaı yaptığı açıklamalarla her daim gündemde olan ve bir zamandır MHP Genel Merkezi ile problemler yaşayan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, dün sendikadaki görevlerinden istifa etti ve bu haberi sosyal medya hesabından şu ifadeler ile duyurdu:

"2011 Yılı Nisan ayından bu yana gurur ve şerefle yaptığım Türkiye Kamu Sen Genel Başkanlığından, 26 Mart 2018, bugün, itibarıyla istifa etmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar beni ve teşkilatımı destekleyen tüm gönüldaşlarıma saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Hayırlı, uğurlu olsun"

İYİ PARTİ İLE DEVAM

İsmail Koncuk, Türkiye Kamu Sen'deki görevinden istifa ettikten sonra İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanlığı'na gidip, İYİ Parti'ye üye oldu. Sosyal medya hesabından konu ile alakalı paylaşımlar yapan İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanı Dilşat Erdil, şunları söyledi:

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen eski Genel Başkanı, çalışma hayatının duayenlerinden, tüm çalışanların güçlü sesi, Sn. İsmail KONCUK ağabeyim İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek, İYİ Parti’ye üye olmuştur. Hayırlı, uğurlu olsun.

Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Eski Sekreteri ve Türk Büro-Sen eski Genel Başkanı Sn. Fahrettin YOKUŞ ağabeyim İlçe Başkanlığımızı ziyaret etti. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım