İlknur İnceöz: Devamlı gündeme gelecekse çok acı

  • 1298
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Aralık 2017 Perşembe 09:33

AK Parti Grupbaşkenvekili İlknur İnceöz, partisinden birçok milletvekili ile beraber Pensilvanya'ya yaptıkları ziyaret esnasında Fethullah Gülen ile çekilen fotoğrafının devamlı gündeme gelmesinin 'çok acı' olacağını ifade etti.

İnceöz, TBMM'de yaptığı konuşmada AK Partili kadın milletvekillerinin başörtüsü taktığı, erkeklerin de Gülen'in önünde diz çökerek oturduğu fotoğraf ile alakalı konuştu. 

'HERKESİN NE FOTOĞRAFLARI VAR BİLEMEM'

CNN Türk'ün aktardığına göre, muhalefetin eleştirileri üzerine İncesöz şunları söyledi:

"17-25 Aralık'tan önce 2013'ten önce üstelik öyle bir ziyaret olmaksızın o an çekilmiş olan fotoğraf karesi üzerinde burada her canınız yandığında o fotoğraf gündeme gelecekse bu çok acı. Orada herhangi bir şey olmadı, herkesin ne fotoğrafları var onları bilemem. Şunu da özellikle belirtiyorum; Bütün o KHK'larla işten atılmalar, ihraçlar burada bir kriter vardır; 17-25 Aralık'tan sonra yardım ediyorsan… Bir sürü kriter koyduk ki haksızlığın karşısında hep beraber durabilelim."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım