Hareketlenme başladı: 615 istifa!

Son Güncelleme: 02 Ağustos 2017 Çarşamba 08:34

Genel Merkez'in tavırlarını onaylamadıklarını beyan eden MHP Kocaeli Gölcük ve Bursa Yenişehir İlçe Başkanlıkları'nda toplu istifalar gerçekleşti. İstifa edenler MHP Genel Başkan Adaylarından Meral Akşener'in partisine geçecekler.

MHP Kocaeli Gölcük İlçe Teşkilatı yönetimi ve üyelerinden 410 kişi ve MHP Bursa’nın Yenişehir ilçesinde 215 kişi istifa etti. MHP eski MYK Adnan Özdere:

“Meral Akşener’in kuracağı yeni partide bulunacağız" dedi.

MHP Gölcük İlçe Başkanlığı üyesi 410 kişi dün akşam partilerinden istifa ettiler. Gölcük’te bulunan Koray Aydın Parkı’nda bir araya gelen partililere istifa dilekçeleri dağıtıldı. Notere verilmek üzere dilekçeleri dolduran 410 kişi MHP’den istifa ettiler.

Alınan bilgilere göre, MHP eski MYK Adnan Özdere

“Meral Akşener’in kuracağı yeni partide bulunacağız. Bu partide artık eskisi gibi sağcı, solcu yok. Merkez bir parti olacak. Aynı ideal için bir arada olacağız. MHP’nin başka mecralarını sürüklendiğini gördüğümüz için şimdi başka bir partiye geçiyoruz” şeklinde konuştu.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü de,

“MHP’nin kurumsal yapısıyla ters düşenlerin zaten bizde işi yok. Bizim de onlarla işimiz yok. Onlardan da hiçbir beklentimiz yok. Allah yollarını açık etsin. İsteyen istediği yere gidebilir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım