Güvenlik Değerlendirme Toplantısı başladı... O dosya dikkat çekti

Son Güncelleme: 23 Ocak 2018 Salı 13:52

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığını yaptığı ''Güvenlik Değerlendirme Toplantısı'' Beştepe'de yapılıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Güvenlik Değerlendirme Toplantısı başladı. Beştepe'de saat 12.10'da başlayan toplantı, basına kapalı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Toplantıya Başbakan Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Başbakan Yardımcıları Recep Akdağ ile Bekir Bozdağ, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.

Toplantının ana gündem maddesini ''Zeytin Dalı Harekatı.'' oluşturuyor. Harekat kçerçevesinde gelinen aşama ve izlenecek yol haritası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığını yaptığı toplantıda masaya yatırılacak.

Zirve ile alakalı paylaşılan fotoğrafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önündeki kırmızı dosya dikkat çekti

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım