Fehmi Koru yeni kurulacak partiyi değerlendirdi

Son Güncelleme: 14 Ağustos 2017 Pazartesi 14:21

Gazeteci Fehmi Koru, Meral Akşener’in gelecek aylarda kurmayı planladığı yeni parti ile alakalı değerlendirmede bulundu.

Bir dönem Hükümete yakın medyanın önde gelen isimlerinden olan Fehmi Koru, kişisel internet sitesinden gündem ile alakalı değerlendirmeler yapmaya devam ediyor. Koru, bugünkü yazısında Meral Akşener’in kuracağı yeni parti üzerine değerlendirmeler yaptı.

Koru'nun "Para, medya ve ABD desteği olmadan bir parti başarıya ulaşamaz mı?" isimli yazısından konu ile alakalı bölüm şöyle:

Yeni oluşum arayışında bulunanların üç eksiği varmış: Önce ortada doğru dürüst para yokmuş; içinde yer almak isteyenlerden bağışlar toplanarak varlık mücadelesi veriliyormuş, yemekli davetlerde gelenlerden katılım ücreti alınıyormuş… Sonra ve daha da önemli olarak, başarılı olunması için yabancı desteği gerektiği halde, o konuda hiç olumlu sinyal alınmıyormuş… Medya desteği de yokmuş yeni oluşuma…

Siyasete uzak durmayan bir emekli üst düzey bürokrattan dinledim bu ‘eleştiriyi’…

Meral Akşener çevresi teklif yaptığı halde kendisinin neden uzak durduğunu izah etmek için anlattı bunları.

Güldüm.

Tam da bugün 17 yaşına giren AK Parti’nin kuruluş günlerinde de bu tür eleştiriler yapılıyordu, gülmem ondan…

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım