Eşinden Bylock çıkan Bakan kim?

Son Güncelleme: 16 Ekim 2017 Pazartesi 15:35

Gazeteci İsmail Küçükkaya, kabinedeki bir bakanın eşinin telefonundan ByLock çıktığını ve durumu haber alan bakanın da eşinden boşandığını iddia etti. Gündeme bomba gibi düşen iddiadan sonra gözler, yakın zamanda eşinden boşanan bakanlara çevrildi.

Gazeteci İsmail Küçükkaya, Fox TV'deki bu sabahki yayınında MİT kaynaklarından aldığı haberinde, hâlâ görevde olan bir bakanın eşinden FETÖ’nün kriptolu haberleşme uygulaması olan ByLock çıktığını duyurdu.

ByLock kullanmanın; FETÖ üyeliği için yeterli kanıt sayıldığını anımsatan Küçükkaya, bahsi geçen bakanın da durumu öğrenir öğrenmez eşinden boşandığını ifade etti. Küçükkaya, söz konusu bakanın ismini ileriki günlerde kamuoyuna açıklayacaklarını belirtti. Gündeme bomba gibi düşen iddianın ardından da gözler, yakın zamanda eşinden boşanan bakanlara çevrildi.

Ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya da bahsi geçen iddialar sonrası açıklama yaptı. İlgili haberlere adının karıştırıldığını belirten  Bakan Kaya,

‘Bazı basın organlarında eşim ve şahsım hakkında yer alan iddialar tamamen gerçek dışıdır.İftiralara karşı gerekli hukuki işlemi başlatıyorum’ şeklinde konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım