Erdoğan'ı Sırbistan'da binlerce polis koruyacak

Son Güncelleme: 09 Ekim 2017 Pazartesi 15:37

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Sırbistan'a yapacağı resmi ziyaret sırasında 3 Bin Sırp polisinin görev yapacağı belirtildi.

Sırp basınındaçıkan haberlerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vuciç ile ikili ve heyetlerarası görüşmelerde bulunacağı ifade edildi. Haberde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sırbistan'a yapacağı ziyaret esnasında 3 Bin polisin ve 50 özel korumanın görev yapacağı belirtildi.

Ziyarette çok sayıda Türk Bakanın ve 185 işadamının da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik edeceği haberde, ziyaret çerçevesinde ayrıca Türkiye - Sırbistan İş Forumunun gerçekleştirileceği dile getirildi.

Bahsi geçen ziyaret kapsamında çeşitli alanlarda anlaşmaların imzalanmasının öngörüldüğü belirtildi. 10-11 Ekim tarihleri arasında SIrbistan'da kalacak olan Erdoğan'ın, programı çerçevesi kapsamında Yeni Pazar-Sancak'ı da ziyaret edeceği yer alıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım