Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na rekor tazminat davası!

Son Güncelleme: 24 Kasım 2017 Cuma 16:19

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisine ve ailesine yönelik sözleri sebebi ile Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 1 milyon 500 bin liralık tazminat davası açtı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisine ve ailesine yönelik sözleri nedeniyle Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 1 milyon 500 bin liralık tazminat davası açtı.

KILIÇDAROĞLU NE DEMİŞTİ?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın ailesi ve yakınlarının bir vergi cennetindeki off-shore şirkete milyonlarca dolar gönderdiğini öne sürmüştü.

Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz salı günü TBMM’de gerçekleştirdiği partisinin grup toplantısında,

“Sevgili Erdoğan, ‘Bila'e anlatır gibi' soruyorum sana: Çocuklarının, eniştenin, kardeşinin, dünürünün ve eski özel kalem müdürünün bir vergi cennetindeki bir off-shore şirkete milyonlarca dolar gönderdiğini biliyor musun?” demişti.

CHP lideri söz konusu şirketin kuruluş sermayesinin 1 sterlin olduğunu da söyledi. Kılıçdaroğlu,

“Sen misin yerli ve milli, ben miyim? Cevabını bekliyorum” dedi ve ekledi: “Kaç milyon doların var? Paralar nerede? Söyle bakalım” demişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım