Erdoğan'dan çok sert sözler: Dinsiz, kitapsız, Allahsız...

Son Güncelleme: 27 Ocak 2018 Cumartesi 15:07

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'nın hedefindeki YPG için 'dinsiz, kitapsız, Allahsız terör örgütü' tanımlamasını yaptı ve Afrin'de "394 teröristin etkisiz hale getirildiğini" dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Kasımpaşa Tüneli'nin açılışına katılımda bulundu. Erdoğan burada yaptığı konuşmada,

"En güzel şiirler bu şehir için yazıldı'' diyerek şiirlerden alıntılar yaptı, ''Beni sarhoş etme ne olur İstanbul'' ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Fırat Kalkanı Harekatı'nda 3000 DEAŞ'lıyı etkisiz hale getirdik.

Türkiye, kendi güvenliği ve kardeşlerinin huzuru için üzerine düşeni yaparken, bunu müttefikleriyle birlikte yapmak ister.

Ülkemizin katettiği mesafe bizi ve dostlarımızı sevindirirken, anlaşılan o ki birilerini de fena halde kaygılandırıyor, düşündürüyor. Bunun için de önümüze, dünyaya telkin ettikleri tüm değerleri ayaklar altına alma pahasına akılla, izanla, insafla bağdaşmayacak engeller çıkartıyorlar.

Suriye’deki terör örgütünün patronunun Kandil olduğunu dünyanın tamamı gördüğü halde, bunu sadece bir müttefikimiz kabul etmiyor. Güneş balçıkla sıvanamayacağı gibi, bu hakikatler de inkârla ortadan kalkmaz.

Elimiz böğrümüzde bekleyecek halimiz yok. 8 gün içerisinde 394 teröristi etkisiz hale getirdik. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım