Erdoğan Ruhani'yi kahkaya boğdu

Son Güncelleme: 04 Ekim 2017 Çarşamba 18:32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran’ın başkenti Tahran’da yaptıkları ikili ve heyetler arası görüşmelerden sonra ortak basın toplantısında ilginç anlar yaşandı. Bir ara Erdoğan, Ruhani'nin kulağına eğilip bir şeyler söyledi. Ruhani daha sonra kahkaha attı.

Erdoğan ve Ruhani'nin görüşmesinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker de hazır bulundu.

Toplantıda iki ülke arasında anlaşmalar imzalandı. Erdoğan o sırada Ruhani'nin kulağına eğilip bir şeyler söyledi. Erdoğan'ın yaptığı espri Ruhani'ye kahkaha attırdı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım