Erdoğan o rozeti çok beğendi

Son Güncelleme: 02 Ekim 2017 Pazartesi 08:29

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM’deki yasama yılı açılış resepsiyonunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile rozeti üzerine konuştu. Erdoğan MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan ile rozetlerini değiştirirken, Adan “Bayrak değişimi” şeklinde espri yaptı.

TBMM’deki yasama yılı açılış resepsiyonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yanına gelip, bir süre sohbet etti. Bahçeli'nin yakasındaki Türk bayrağı rozetine işaret eden Erdoğan, “Renkleri değiştirmişsiniz” dedi.

Bahçeli de elbiselere göre değiştiğini ifade etti. Daha sonra sohbete TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım da katıldı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'ın Türk bayrağı rozetini beğenen Erdoğan, Adan'ın rozetinin fosforlu olduğunu belirtti. Erdoğan, Adan ile rozetlerini değiştirirken, Adan “Bayrak değişimi” diyerek espri yaptı.

Rozet değişiminin ardından Erdoğan, Bahçeli'ye, yeni yasama yılının hayırlı olması ve daha başarılarla dolu olmasını temenni etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım