Emniyetten Bakan Saylan'ın eşi hakkında açıklama!

Son Güncelleme: 17 Ekim 2017 Salı 14:02

Emniyet Genel Müdürlüğü gündeme bomba gibi düşen o iddia ile alakalı bir son dakika açıklaması yaptı. Yapılan açıklamada, "81 İl Emniyet Müdürlüğümüze gönderilen bylock listelerinde Sayın Bakanın eşi ile alakalı herhangi bir veri bulunmamaktadır" denildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan Kaya’nın eşinin telefonunda ByLock çıktığı iddiaları ile alakalı bir açıklama da Emniyet Genel Müdürlüğü’nden geldi.

Emniyet’tin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan Kaya’nın eşi İlyas Kaya’nın bylock kullanıcısı olduğuna dair iddialar gerçek dışı bilgilerle toplumu yanıltmaya yönelik olup tamamen asılsızdır.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Genel Müdürlüğümüze intikal ettirilen ve Genel Müdürlüğümüz tarafından da 81 İl Emniyet Müdürlüğümüze gönderilen bylock listelerinde Sayın Bakanın eşi ile alakalı herhangi bir veri bulunmamaktadır. FETÖ ve tüm terör örgütleri ile mücadelemiz bütün hedef saptırma gayretlerine rağmen aynı kararlılıkla devam edecektir.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım