Devlet Bahçeli’den ‘Kör Niko’ çıkışı

Son Güncelleme: 01 Eylül 2017 Cuma 19:05

MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP'nin Adalet Kurultayı'nın yapıldığı kampta alkol kullanılması ile alakalı "Türkiye'de içki içmek isteyen varsa içecek çok meyhane var. Kör Niko'nun meyhanesine gidip içsinler" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,

"Şehitlerimizin yoğunluk kazandığı ve Türkiye'nin bağımsızlığının ilk adımı olan yerde içkiyle akşam sohbetleri yakışmaz. Türkiye'de içki içmek isteyen varsa, içecek çok meyhane var. Kör Niko'nun meyhanesine gidip içsinler" şeklinde konuştu.

"İçki içmek isteyene içecek çok meyhane var"

CHP'nin Çanakkale'de yaptığı Adalet Kurultayı esnasında Gelibolu Yarımadası'nda çekilmiş içkili fotoğrafı ele alan Bahçeli, şu açıklamada bulundu:

"Bunlar üzerinde yorum yapılacak bir şey görünmüyor. CHP'li arkadaşlar bir kurultay düzenleyerek adaleti sağlamak için bir görüşme yapmayı diliyorlar. Fakat şehitlerimizin yoğunluk kazandığı ve Türkiye'nin bağımsızlığının ilk adımı olan yerde içkiyle akşam sohbetleri yakışmaz. Türkiye'de içki içmek isteyen varsa, içecek çok meyhane var. Kör Niko'nun meyhanesine gidip içsinler."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım