Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan erken seçim açıklaması

  • 2460
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Ekim 2017 Cumartesi 19:21

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya AK Parti İl Başkanlığı toplantısında konuşma yaptı.

Erdoğan'ın konuşmasında şunları ifade etti:

"Türkiye, güvenlikten ekonomiye her alanda tarihinin en önemli imtihanlarından birini veriyor. Bu süreçte en büyük üzüntülerimizden biri, Türkiye'nin anamuhalefet gibi demokrasilerde çok önemli görevler üstlenen bir makamının adeta boş durumda olmasıdır. Türkiye'de anamuhalefet yok biliyor musunuz? Halbuki bir anamuhalefet olsa demokrasi mücadelemiz çok daha güçlü olacaktır."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısı için "şİmdi de tutturdu erken seçim diye" ifadelerini kullandı. Erken seçim tarihinin belli olduğunu söyleyen Erdoğan tartışmalara kapıyı kapattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan erken seçim ile alakalı şu ifadeleri de kullandı:

"Şu anda IMF'ye Türkiye'nin borcu var mı? Yok. Neyi konuşuyorsun sen hala, hangi erken seçim? Bunlarla sen halkı aldatamazsın. Demokrasilerde zaman bellidir, vakit gelir çıkarsın, seçimi yaparsın. Sen şimdi ey Kılıçdaroğlu, çalış da 2019'un Mart'ına hazırlan."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım