Cumhurbaşkanı Erdoğan Yunanistan yolcusu

  • 2336
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 27 Ekim 2017 Cuma 08:37

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kasım sonu veya Aralık başında Yunanistan'a gideceğini ifade etti. Yunan basını Erdoğan'ın ziyaretinin Yunanistan'a kaçan ve Atina'nın iade etmediği FETÖ'cülerin iadesi için gerçekleşeceğini belirtti.

Yunanistan’ın saygın gazetelerinden Kathimerini’nin İngilizce yayın yapan edisyonu, Ekathimerini’de yapılan habere göre Kotzias açıklamalarda bulundu. Bu hafta Türkiye’yi ziyaret eden Kotzias’ın açıklamalarına göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kasım sonu veya Aralık başında Yunanistan’a gidecek.

Kotzias’ın açıklamalarından sonran Kathimerini, temaslarda bulunacak Erdoğan’ın ziyaretinin nedeninin 15 Temmuz sonrasında Türkiye’den kaçan FETÖ’cüler olduğunu yazdı. Gazeteye göre, Erdoğan Atina’nın iade etmediği FETÖ’cülerin iade sürecini hızlandırmak için temaslarda bulunacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım