Çorum'un yeni belediye başkanı belirlendi

Son Güncelleme: 05 Şubat 2018 Pazartesi 17:38

Çorum Belediye Meclisi toplantısında MHP grubu AK Parti adayı Zeki Gül'ü destekledi. CHP'li Meclis üyelerinin katılmadığı oylamada 21 oy alan Gül, başkanlığa geldi.

Çorum'da iki dönemdir belediye başkanlığı görevini yürüten AK Partili Muzaffer Külcü, geçtiğimiz günlerde istifa etmişti. Makamında muhtarlar ve belediye personeli ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Külcü,

"Görevi devralırken nasıl onurla görevi devralmışsak, görevi devretme noktasına, gününe geldiğimizde de aynı onurla, aynı olgunlukla davranmak hepimizin görevi olmalıdır. Ben de kendi adıma kararımı böyle olgunlaştırdım" demişti. 

Çorum Belediye Meclisi toplantısında yeni başkanlık için seçim yapıldı. MHP grubu AK Parti adayı Zeki Gül'e destek verdi. CHP'li Meclis üyelerinin katılmadığı oylamada 21 oy alan Gül, başkan seçildi. Yeni başkan Gül, başkanlığa vekalet eden Ahmet Yabacıoğlu'ndan mührü teslim aldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım