CHP'de arka arka adaylar... İşte 4. isim

Son Güncelleme: 29 Ocak 2018 Pazartesi 18:17

Eski CHP İstanbul Ümraniye İlçe Başkanı Çabuk, 3-4 Şubat tarihlerinde yapılacak olan kurultayda genel başkan aday adayı olacağını ifade etti.

Eski CHP İstanbul Ümraniye İlçe Başkanı Alparslan Çabuk, CHP'nin 3-4 Şubat'ta yapılacak 36. Olağan Kurultayı'nda genel başkan aday adayı olacağını bildirdi.

Çabuk, Bostancı Green Park Otel'de düzenlediği basın toplantısında, CHP'li üyelerin umut ışığının sönmüş vaziyette olduğunu öne sürdü.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdardoğlu'nun kendisinden önceki genel başkanlar gibi davranışlar sergileyip görevinden ayrılması gerektiğini savunan Çabuk,

"2018 yılında sekiz seçim kaybetmiş bir genel başkan aday olmamalı. Kılıçdaroğlu CHP örgütüne umutsuzluk vermektedir." dedi.

Alpaslan Çabuk, CHP'nin tekrar iktidar alternatifi olması için genel başkanlığa aday olmaya karar verdiğini dile getirdi.

Daha evvel de Yalova milletvekili Muharrem İnce, eski İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ve Eski Yargıçlar Sendikası Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, CHP Genel Başkanlığı'na aday olduklarını açıklamışlardı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım