Başkan Mustafa Tuna o listeyi Erdoğan'a sundu

Son Güncelleme: 30 Kasım 2017 Perşembe 07:41

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna dün akşam saatlerinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesine gitti. Tuna'nın 250 kişilik değişiklikleri içeren listeyi Erdoğan'a sunduğu öne sürüldü.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kabul ettiği Tuna saat 20.00 gibi Beştepe'ye gitti. Tuna'nın istifasını istediği 150 bürokrat ve 100 şirket genel müdürü ve yönetim kurulu üyeleri ile alakalı son düzenlemeleri yaptığı, değişiklikleri Erdoğan'a sunduğu öne sürüldü.

ANKAPARK DA KONUŞULDU

Ankara'da Melih Gökçek döneminin prestij projeleri olan Ankapark ile Ankara Boğazı'nın da içlerinde olduğu bazı projelerin de geleceği masaya yatırıldı.

Görüşmede bunun yanında 2019'daki kritik yerel seçimler öncesi Ankara ilinde yapılması gerekenler gündeme geldi. Belediyenin mali yapısı, borç yüküyle ilgili çözümlerle beraber çok eleştirilen ulaşımla ilgili yeni projeler, alt yapı yatırımları ve su kalitesiyle ilgili de vizyon projeler oluşturulacak.

Ankara'da yapılacak fuar alanının yerinin de bu görüşmeden sonra netleşeceği iddia edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım