Başkan Ahmet Edip Uğur'u bitiren video!!!

  • 1156
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 31 Ekim 2017 Salı 16:00

Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un partiyi hedef alan ve itirafla ile dolu konuşmasına AK Partililerden videolu cevap gecikmedi. AK Partililer sosyal medyada Uğur ile alakalı kritik bir video yayınladı.

Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, partisinden ve belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Uğur'un konuşmasının bir kısmında ağlaması dikkat çekti. "Yolsuzluğunuz yok, usulsüzlüğünüz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ama ailenize ve evinize kadar ulaşan tehditler katlanacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir" diyen Uğur’un, "AK Parti'de siyaset yapma imkanımız ortadan kaldırılmıştır" sözleri bomba etkisi yarattı.

AKP’lilerden partiyi hedef alan ve itiraflarda bulunan  Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a tepki geldi. AKP’liler, partiden ve görevinden istifa eden Başkan Uğur’a video ile cevap verdi.

Sosyal medyada AKP’liler, 17-25 Aralık’ın ardından Başkan Uğur’un Fethullah Gülen’e destek verdiği konuşmasını paylaştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım