Başkan Ahmet Edip Uğur istifa etti. Hüzünlü veda...

Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 Pazartesi 17:11

AK Parti'de istifası talep edilen Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur açıklama yaptı ve istifasını açıkladı.

Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur 17.00'de yaptığı açıklama ile istifasını açıkladı. Başkan Uğur konuşmasında gözyaşlarını tutamadı.

Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur, konuşmasında neden istifa ettiğini açıklamadı. Daha önce "vefa da var veda da..." diyen Uğur, bugün istifasını verdi.

Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur, şu açıklamayı yaptı:

"Yolsuzluğunuz yok, usulsüzlüğünüz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ama ailenize ve evinize kadar ulaşan tehditler. Katlanacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti'de siyaset yapma imkanımız ortadan kaldırılmıştır. Partimden ve belediye başkanlığı görevimdem ayrılıyorum.

Tek endişem başladığımız projelerin yarım bırakılarak insanlarımızın beklentilerinin boşa bırakılmasıdır. Bundan önce veda ve vefa vurgusu yapmıştım. Şimdi bütün varlığımla külli iradeye teslim olarak cüzzi irade ile milletime vefa gösteriyorum. Partime ve başkanlık görevime burada veda ediyorum.

İnancım ve itikatım gereği olanda hayır vardır. Üzgün, kırgınım ama huzurluyum. Çünkü vicdan rahatlığı ile bu kararı almış bulunuyorum. Bugüne kadar aldığım görevlerde hemşehrilerime hizmet etme gayretinde oldum. Bana destek olan herkese ve aile teşekkür ediyorum. "

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım