Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'dan istifa açıklaması

Son Güncelleme: 06 Ekim 2017 Cuma 10:54

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'istifa' tartışmalarının yaşandığı bir dönemde dün Beştepe’de Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ile görüştüğü öne sürülmüştü. Görüşmeden sonra açıklama yapan Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur, "Görevimin başındayım, istifa yok" dedi.

Birkaç gün önce çıkan haberlerde "Görevimin başındayım, istifa yok" açıklamasında bulunan Uğur ile alakalı sıkıntı yaşandığı öne sürülmüştü. Uğur'un ise 'İstifa etmiyorum, istiyorsanız siz görevden alın' mesajı gönderdiği, bağımsız olarak başkanlığa devam etme kararı aldığı iddia edilmişti.

Uğur ise bu iddiaları yalanlamış ve

"17 yıldan bu yana AK Parti'mizin bütün kademelerinde görev yapan bir nefer olarak, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlattığımız kutlu yolculuğumuza ilk günkü aşk ve şevk ile devam ettiğimizi milletimize saygı ile duyuruyorum" demişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım