Bahçeli Şefkat Çetin'in istifasını istedi mi?

  • 1330
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Ağustos 2017 Pazartesi 09:37

MHP Genel Merkezi'nde istifa depremleri yaşanıyor. Bahçeli'nin teşkilatlandırmadan sorumlu genel başkan yardımcısı Şefkat Çetin'in istifasının istediği öne sürüldü.

Milliyetçi Hareket Partisi'nde sıcak saatler yaşanıyor. Yeni Parti süreci ile beraber başlayan istifa furyası Genel Merkez'i de karıştırdı. Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'e haber gönderen Devlet Bahçeli, "istifa et" dedi.

Çetin'in istifasının istenmesi olayında Genel Merkez'deki başka bir grubun da etkin rol oynadığı söyleniyor. Bir süre önce Şefkat Çetin sosyal medya hesabı üzerinden parti içindeki bazı isimleri hedef gösterip onlara mesaj göndermişti.

GÖREVDEN ALMA BAYRAM SONRASINDA OLABİLİR

Şefkat Çetin'in kendisine gelen talebe olumsuz cevap verdiği ve kendisine yakın isimler ile durum değerlendirmesi yaptığı ifade edildi. Çetin'in kesinlikle istifayı kabul etmediği "gerekirse görevden alsın" ifadelerini kullandığı söyleniyor.

Çetin'in bu tavrından sonra Bahçeli'nin görevden almayı bayramdan sonra gerçekleştirebileceği belirtiliyor.

Kulislerden sızan bir diğer iddia ise Çetin'in yanı sıra 2 ismin daha görevden alınabileceği yönünde.

İşte Çetin'in parti içindeki isimleri hedef aldığı o mesajları:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım