Ankara'da kritk görüşme... Erdoğan Gökçek'i ağırladı...

Son Güncelleme: 05 Ekim 2017 Perşembe 22:14

Başkent Ankara'dan son dakika kritik gelişme... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şu sıralarda Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile görüşme yapıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, istifası gündeme gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile külliyede görüşüyor. 

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen Beştepe’deki görüşmenin Melih Gökçek’in isteği üzerine gerçekleştiği öğrenildi. Melih Gökçek’in İran ziyaretinden önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan randevu istediği belirtiliyor.

Ankara kulislerinde görüşmeye Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı bilgisi yayıldı.

CNN Türk'teki Hande Fırat'ın sunduğu 'Gece Görüşü' programına katılan Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Melih Gökçek için istifa sürecinin başladığını bu akşam olmazsa bile iki - üç gün içerisinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını bırakacağını ifade etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım