Anıtkabir'den bir sıcak bir de soğuk poz

Son Güncelleme: 30 Ağustos 2017 Çarşamba 15:31

Siyasetin tansiyonunu yükselten tartışmaların sebep olduğu soğuk rüzgarlar, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıldönümü kutlamalarının sabahki Anıtkabir programında kendisini gösterdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tören için bir araya geldikleri Anıtkabir’de tokalaşmazken, Erdoğan’ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile sıcak sohbeti dikkatlerden kaçmadı.

Anıtkabir’de sabah saatlerinde organize edilen Erdoğan’ın başkanlığındaki protokol, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yüksek yargı organlarının başkanları, Bakanlar Kurulu üyeleri, kuvvet komutanlarının da bulunduğu sivil ve resmi erkanı topladı.

Tören için bir araya gelen Erdoğan ile Kılıçdaroğlu’nun tokalaşmamaları dikkat çekti. Erdoğan, Bahçeli ve yanında kendisine eşlik eden parti yöneticileri ile ise tokalaşıp bir süre samimi bir biçimde sohbet etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım