Akşener: Selam Vermeyeceğiz!

Son Güncelleme: 05 Nisan 2018 Perşembe 10:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ünlüler ile beraber gittiği Hatay ilinde, kamuflaj giymesi ve ardından meydana gelen tartışmalara İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de katıldı. Sanatçılara sert tepki gösteren Akşener, kendisinin bu durumu öncelikle Erdoğan'a yakıştıramadığını ve kendilerinin iktidar olduklarında bu sanatçılara selam vermeyeceklerini ifade etti.

Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök'ün beraberindeki heyet ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etmesinden sonra İYİ Parti lideri basın mensuplarının sorularına cevap verdi.

Bir basın mensubunun, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı ünlü sanatçılarla Hatay'a gidip, kamuflaj giymesi ile ilgili çok tepki aldı. Siz görüntüleri nasıl değerlendiriyorsunuz?" şeklindeki sorusuna Meral Akşener şu şekilde bir cevap verdi:

"Partisinin metal yorgunluğunun bitirilmesiyle ilgili olarak, nasıl kahraman ordumuzu bir manivela olarak kullanıldıysa, bu seferde benzer bir magazinsel bir tavır. Ben öncelikle Sayın Erdoğan'a yakıştıramadım. Götürülen insanlarla ilgili olarak çok tartışma oldu. Biz iktidar olduğumuzda bu sanatçılara selam vermeyeceğiz" dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım