Akşener: Kendisini tutan yok!

  • 1201
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Mart 2018 Çarşamba 08:51

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hitap etti ve Erdoğan’ın son zamanlarda sık sık ‘Afrin’e gideceğini söylediğini, kendisini tutanın olmadığını belirtti ve Buyurun gidin, dedi. Kendisinden, Gazze’ye gitme sözünü yerine getirmesini beklediklerini belirten Akşener, sekiz yıl geçtiği halde bir türlü gidemediğini söyledi.

Meral Akşener, İYİ Parti grup toplantısında konuştu ve 1 Nisan 2018 Pazar günü Ankara Spor Salonu'nda yapılması planlanan İYİ Parti 1. Olağanüstü Kurultayı hakkında bilgi verdi. Akşener ayrıca gündem ile alakalı değerlendirmeler de yaptı.

Akşener konuşmasında 1 Nisan kurultayları olduğunu söyleyerek bunun Türkiye’ye bir müjde olduğunu belirtti. ‘Parti kuramazlar’, ‘3 kişiyi bulamazlar’ dedikleri halde milyonları bulduklarını vurgulayan Akşener, AK Parti’den daha güçlü ve yetkin bir kadro ile yarın sabahtan itibaren Türkiye’yi yönetmeye hazır olduklarını dile getirdi.

Erdoğan’ın son günlerde sık sık Afrin’e gideceğini söylemesini gündeme getiren Akşener, Mehmetçik’in zaten Afrin’de olduğunu belirterek, kendisinden, 8 sene önce verdiği Gazze’ye gitme sözünü yerine getirmesini beklediklerini söyledi.

Erdoğan’a ÖSO’nun kahramanlıklarından bahsetti. Buradan soruyorum; Sayın Erdoğan ÖSO olmasaydı kahraman ordumuz Afrin’i alamayacak mıydı? Bu harekatı başaramayacak mıydı? Sorularını yönelten Akşener, insanların aynı sözleri dinlemekten bıkarak televizyonlarını açmaz olduklarını vurguladı.

Erdoğan’ın FETÖ mücadelesinde samimi olması durumunda destekleyeceklerini ifade eden Akşener, ülkenin bekası için 'FETÖ Borsası'nın peşine düşülmesi gerektiğini söyledi ve Unutmayın ki bu, 15 Temmuzda devleti sokaktan toplayan aziz milletimize de borcunuzdur, dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım