Ak parti Konya il başkanlığına flaş atama...

  • 2151
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 24 Ekim 2017 Salı 06:48

AK Parti Teşkilatında Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan istişare sonucunda Konya İl Başkanlığına Hasan Angı'nın atamasının yapıldığı ifade etti.

Konya illinde AK Parti İl Başkanı Musa Arat’ın istifa etmesinden sonra il başkanlığına AK Parti eski milletvekili Hasan Angı atandı.

Ak Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, 2014 senesinden bu yana sürdürdüğü il başkanlığı görevinden geçen 17 Ekim günü genel merkezin talebi üzerine istifa etti. AK Parti Genel Merkezi tarafından il başkanlığına eski milletvekili Hasan Angı atandı.

1959 yılında Konya’da doğan Hasan Angı, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Uçak Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 22.’nci dönem AK Parti Konya Milletvekilli olan Angı, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım