Ak Parti istifa konusunu buzdolabına kaldıracak!

  • 1459
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 02 Kasım 2017 Perşembe 08:27

Hürriyet yazarlarından Abdulkadir Selvi, "AK Parti, belediye başkanlarının istifa konusunu soğutma çabasında. O nedenle 'Yeni istifalar olacak mı?' sorusuna tepki gösteriyorlar. Sanıyorum istifalar konusu bir süreliğine, 'buzdolabına' kaldırılacak" şeklinde konuştu.

Selvi'nin yazısının ilgili bölümü şu şekilde:


"Cumhurbaşkanı (Recep Tayyip) Erdoğan'ın talimatıyla 6 belediye başkanı istifa etti. AK Parti, belediye başkanlarının istifa konusunu soğutma çabasında. O nedenle 'Yeni istifalar olacak mı?' sorusuna tepki gösteriyorlar. Sanıyorum istifalar konusu bir süreliğine, 'buzdolabına' kaldırılacak. 

İstifa eden belediye başkanlarıyla ilgili olarak teşkilatla yapılan toplantılarda yeni bir soru ortaya çıktı. 'İstifa eden belediye başkanları birkaç dönem başkanlık yapmış, yıpranmaya başlamış isimlerdi. O nedenle istifalarını izah etmekte zorlanmıyoruz. Ancak 2019'dan sonra seçilen başkanlar arasında bir süre sonra istifası istenen olacak mı?' yönündeki sorular üzerine Erdoğan'ın not almakla yetindiği söyleniyor. Bu ne anlama geliyorsa…"

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım