Abdülkadir Selvi fena trollendi!

Son Güncelleme: 06 Ekim 2017 Cuma 10:29

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında yapılan görüşme televizyon kanallarının da bir numaralı gündemi oldu. Gökçek'in görüşmesinin ardından yaptığı açıklamaları CNN Türk canlı yayınında aktarılırken Abdülkadir Selvi trollendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinden sonra Melih Gökçek  ilk açıklamayı Twitter adresinden yaptı. Bu açıklamayı CNN Türk canlı yayınında okumaya çalışan Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi ise trollendi.

Selvi sahte bir Melih Gökçek hesabının attığı mesajı okuyunca ortalık karıştı. Programın sunucusu Hande Fırat durumu toparlamak istese de programdaki diğer konuklar Gürkan Hacır, Nedim Şener ve Nevzat Çiçek, Abdülkadir Selvi'ye takıldılar.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım