4 eski bakana FETÖ’den suç duyurusu

  • 1007
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Ağustos 2017 Çarşamba 18:44

Alınan haberlere göre eski bakanlar Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Suat Kılıç, Sadullah Ergin ile alakalı suç duyurusunda bulunuldu.

Eski Bakanlar eski bakanlar Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Suat Kılıç, Sadullah Ergin hakkında FETÖ/PDY ile bağlantılı oldukları öne sürülerek suç duyurusunda bulunuldu.

İstanbul Barosu avukatlarından Burak Bekiroğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak eski bakanlar Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Suat Kılıç ve Sadullah Ergin hakkında “FETÖ Silahlı Terör Örgütü yöneticiliğinden” suç duyurusunda bulundu.

Dilekçesi savcılık tarafından kabul edilen avukat Bekiroğlu, 4 bakanın FETÖ ile irtibatının olup olmadığıyla ilgili ayrıntılı soruşturma yapılmasını ve haklarında yurt dışına çıkış yasağı konulmasını talep etti.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım