Eylül’ün ilk single’ı cuma güne geliyor

  • 1470
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Ocak 2017 Çarşamba 17:18

Eylül müzikle daha ilkokul yıllarında tanıştı ve ortaokul yıllarında besteler yapmaya başladı. Son günlerin parlayan isimlerinden olan Eylül şimdilerde ilk single'ının satışa çıkması heyecanını yaşıyor.

İlkokul senelerinde piyano eğitimi alan ve müzik teorisi dersleri gören 1992 Ankara doğumlu Eylül ilerleyen yaşlarında okul bandosuna girerek müzik yaşamına başladı. Ortaokul senelerinde beste yapmaya başlayan Eylül ortaöğretim ve lise eğitimini Bilkent Üniversitesi Hazırlık Okulunda bitirdikten sonra İngiltere'ye giderek felsefe bölümünü okudu. Üniversite eğitiminden sonra İstanbul'a gelen Eylül, iki şarkıdan oluşan söz ve müziğinin kendisine ait olduğu “Kalk Git” isimli çalışması ile sevenlerinin huzuruna çıkacak.

Eylül'ün single’ında single’a da ismini veren “Kalk Git” ve “Beni Yak” isimli iki şarkı var. Kalk Git’in prodüktörlüğünde Osman Çetin, Beni Yak’ın prodüktörlüünde ise Gürsel Çelik var. Eylül'ün fotoğraflarını çeken isim Sezer Arıcı. Single’ın yapımcılığını Soner Sarıkabadayı üstlendi.

Eylül’ün bu ilk single’ı 13 Ocak Ocak cuma günü tüm müzik marketlerde yerini alacak.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım