Antalya Film Festivali'nde 'Kurtlar Vadisi Vatan' şoku!

  • 4577
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Ekim 2017 Pazartesi 07:43

Bu sene 54.sü yapılan Uluslararası Antalya Film Festivali çerçevesinde gösterilen 'Kurtlar Vadisi Vatan' filmi, ücretsiz olmasına rağmen ilgi görmedi. Film 15 Temmuz darbe girişimini işliyordu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 54’üncüsünü organize ettiği Antalya Film Festivali, yarışma filmlerinin yanı sıra özel gösterim filmlerle devam etti.

Özel gösterimler kapsamında ‘Kurtlar Vadisi Vatan’ filmi de izleyici ile buluştu. Necati Şaşmaz’ın yapımcılığıyla senaristliğini üstlenerek, başrolünü oynadığı ve 15 Temmuz darbe girişimini konu edinen film, Antalya ilinde ilgi görmedi.

Şaşmaz ve ekibinin yanı sıra, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eşi Ebru Türel’in de filmi izlediği salondaki boş koltuklar dikkat çekti. Salonun boş kalması üzerine AKM ve çevresinde filmin ücretsiz olduğu duyurusu yapıldı. Filme yine katılım olmadığı, festivaldeki görevliler, salona izleyici olarak alındı. Necati Şaşmaz da filmin ortasında salondan ayrıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım